piątek, 2 września 2011

10 lat za nami!

Wczoraj.

Właśnie mija 10 lat od reaktywacji naszego studia. W ciągu tej dekady sfotografowaliśmy tysiące(!) osób. Wzbogaciliśmy swoją wiedzę i nabraliśmy ogromnego doświadczenia.
Przeglądając archiwa naszego studia widać jak doskonałą pamiątką jest fotografia. Ten wspaniały wynalazek ludzkości pozwala na kartce papieru zatrzymać ulotne chwile naszego życia.
Rozpiętość tematyczna naszych zdjęć jest bardzo szeroka. Najwięcej zrealizowaliśmy sesji ślubnych i portretowych. Naszymi Klientami często były dzieci, w różnym wieku. Fotografowaliśmy ciążowe brzuszki i akty. Zrealizowaliśmy także dziesiątki zleceń reklamowych, produktowych i stylizowanych.
Nie bez znaczenia jest postęp technologiczny - przeszliśmy drogę od fotografii analogowej do zaawansowanej techniki obrazowania cyfrowego. Dzięki Państwa zainteresowaniu naszym studiem mogliśmy oferować najnowocześniejsze rozwiązania inwestując w sprzęt i wiedzę.

Dziś i jutro

Ugruntowana pozycja rynkowa pozwala nam na dalszy rozwój, a pasja fotograficzna podsuwa nowe pomysły. Sukcesywnie doposażamy studio w nowe tła, akcesoria i lampy, aby tworzyć fotografie nowoczesne i niepowtarzalne.
Dlatego prezentujemy nową ofertę naszego studia z prostym cennikiem. To nie jest promocja. Naprawdę możesz zamówić zdjęcia studyjne wraz z kompletem odbitek już za 35zł! Jeżeli masz wątpliwości - zapytaj przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub osobiście w Studio FOTOS na Hożej 9 w Augustowie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz