Zdjęcia w studio? To nie dla mnie!

Obalamy 4 podstawowe mity związane z fotografowaniem w zakładzie fotograficznym. Jeżeli masz inne problemy ze zdjęciami studyjnymi - koniecznie daj nam znać.


Mit 1.
Jestem niefotogeniczny, źle wychodzę na zdjęciach, nie lubię być fotografowana, krępuje mnie pozowanie, wstydzę się fotografa.


Nie ma ludzi niefotogenicznych, każdy ma coś, co uchwycone w odpowiedni sposób będzie atrakcyjnie wyglądało na zdjęciach. Fotografowanie wykonane przez profesjonalistę nie musi być krępujące, odpowiednio poprowadzona sesja skłoni do współpracy i zaowocuje fantastycznym efektem.

Mit 2.
OK, sama zrobię sobie zdjęcia telefonem.
Tak. To jest możliwe. Powstanie fotografia fatalnej jakości, zniekształcona szerokim kątem zastosowanego w urządzeniu obiektywu, nie będzie nigdy wydrukowana ani oprawiona, bo nie będzie to miało uzasadnienia estetycznego. Ma owszem swoje walory - to zapis chwili, bo komórkę mamy zawsze przy sobie.

Zdjęcie ze studia zawsze może być zaprezentowane w ramce lub podarowane w prezencie. Do piękna prawdziwej fotografii studyjnej będziesz wracać jeszcze wiele lat.


Mit 3.
Nie wiem jak wyjdę na zdjęciu, a i tak będę musiała zapłacić.
To TY wybierasz ujęcia do obróbki. Zawsze widzisz co zamawiasz, podczas zamawiania zdjęć powiedz o swoich obawach. Najprawdopodobniej wszystkie problemy, na które zwrócisz uwagę można załatwić retuszem!


Mit 4.
Zdjęcia studyjne są drogie.
W obecnej ofercie zdjęcie studyjne kosztuje jedynie 35zł za ujęcie, czyli 1 pozycję. Ta cena obejmuje zarówno fotografowanie w studio, profesjonalny retusz i przygotowanie zdjęcia, a także 3 papierowe odbitki w formacie 13x18cm, które idealnie pasują do ramek.

Teraz już nie masz wymówki. Sesje w NASZYM studio są dla każdego i na każdą kieszeń.